Ajans News Haber

Yetim ve öksüz çocuklara futbol alt yapısı imkanı

Yetim ve öksüz çocuklara futbol alt yapısı imkanı
¨Cihat TOPRAKTÜM YAZILARI
28 Okundu Okundu
04 Temmuz 2021 - 10:13

’ın İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçede bulunan yetim öksüz çocuklara sahip çıkmak için örnek bir çalışma başlattı. Başkan Beyoğlu’nun mahalle ve ev ziyaretleri sırasında anne veya babalarını kaybettikleri tespit edilen çocuklar kayıt altına alınarak önce ailelerinin ayni ve nakdi ihtiyaçları karşılanıyor. Daha sonra çocukların giysi ihtiyacı belediyenin giyim mağazası üzerinden yerine getiriliyor. Başkan Beyoğlu’nun talimatıyla, isteyen çocuklar Bağlar Belediyespor’un çeşitli spor branşlarındaki alt yapısına alınıyor.

Bayram öncesinde çocukların yüzü güldürülüyor
Çoğunluğu yetim öksüzlerden oluşan 31 çocuğa yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Belediyesi’nin giyim mağazası aracılığıyla yazlık giyim desteği sağlandı. Organizasyona Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun yanı sıra eşi Dürdane Beyoğlu ile çocuklar aileleri katıldı. İhtiyaç sahibi ailelere yönelik giyim desteğinin bayrama kadar devam edeceği kaydedildi.

“Tüm çocukları mutlu gönderin”
Çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Beyoğlu, mağaza yöneticilerine, “Buraya gelen çocukların tüm giyim ihtiyaçlarını karşılayarak mutlu gönderin” talimatını verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: