Ajans News Haber

YEŞİL YILDIZ DERNEĞİNDEN KURUMLARA ZİYARET

YEŞİL YILDIZ DERNEĞİNDEN KURUMLARA ZİYARET
¨Cihat TOPRAKTÜM YAZILARI
48 Okundu Okundu
21 Haziran 2021 - 14:00

Genel merkezli Yeşil Yıldız Bağımlılıklarla Mücadele Derneği Diyarbakır Fethinin 1382 yıldönümü münasebetiyle Büyükşehir Belediyesi tarafından organizasyonu yapılan Fetih kutlamalarında ” Fetih 639 Bisiklet Turu” düzenlemiş katkı sunan katılım sağlayan kurumları ziyaret ederek kurum amirlerine teşekkür plaketini takdim etti.

Dernek başkanı Yahya ÖGER Fetih programı bu yıl sayın valimiz Münir KARALOĞLU tarafından takdire şayan bir organizasyonla kutlandı.Dernek olarak da bizler etkinliğin daha fazla kitleye ulaşması noktasında 639 bisiklet turunu düzenledik bu tura katılım sağlayan destek veren kurum amirleri, STK temsilcilerini ziyaret ederek hem teşekkürlerimizi ifade ettik hem de kendilerine plaket takdim ettik.


Dernek başkanı Yahya ÖGER
dernek olarak şimdiye kadar Vakıflar Bölge Müdürü Metin EVSEN, il Müftülüsu Yavuz Selim KARABAYIR Sosyal politikalar İl Müdürlüğü Rifai YILDIRIM, İl Milli Müdürü Yüksel ARSLAN, Gençlik Spor Hizmetleri il Müdürü Nüammer USLU, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Daire başkanı Ali ÇELİK beyleri ziyarette bulunduk. Programınızda diğer kurum amellerimizi ve STK ları ziyaret etmek vardır.


Bu kentin sosyal, kültürel, ekonomik inançsal turizmine katkı sunacak olan Fetih programının ilerleyen yıllarda hem yurtiçinde hem de yurtdışında tanıtılması noktasında beklenti ve çalışmalarımızı kurum müdürlerimiz ile paylaştık. inanıyoruz ki kültürel , İnanç ve ekonomik anlamda Fetih programları Türkiye’nin diğer illerinde olduğu gibi Diyarbakır’ın da tanıtımına ciddi manada bir katkı sunacaktır. Diyarbakır’da Bütün bileşenlerin kentin sosyoekonomik yapısına faydalı olacak bu programı sahiplenmesi gerekliliğine inanıyoruz. Dernek olarak bir taraftan bağımlılıkla mücadele ederken diğer taraftan da bağımlının en büyük etmenlerinden olan ekonomik buhran,sosyal izalasyonosyon ve iletişim kopukluğu noktasında yaşanılan sıkıntının bu tür programlarla kalkacağına inancımız tamdır. Konya Mevlana Şeb-i Aruz etkinlikleri gibi, İstanbul fethinin kutlanması,Malazgirt zaferi’nin coşkuyla kutlandığı  gibi Fetih programının da Cumhurbaşkanlığı himayesinde yapılması ve kutlamalarda bütün Türkiye’de katılımın sağlanması durumunda bu şehir çok yol alacaktır. Sayın valimiz Münir KARALOĞLU’na böyle bir programı tertiplediği için tekrar teşekkür eder.Zyaretlerimizde de  ilgiyle karşılayan kurum amirlerimize  duyarlılıklarından dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: