Ajans News Haber

Türkmen: Bu Yıl Sanayi Mahallesinin Yol Sorununu Bitireceğiz

Türkmen: Bu Yıl Sanayi Mahallesinin Yol Sorununu Bitireceğiz
¨Cihat TOPRAKTÜM YAZILARI
31 Okundu Okundu
14 Temmuz 2021 - 13:14

Bismil Kaymakamı Belediye Başkan V. Hamza Türkmen, Sanayi Mahallesinde devam eden kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyip, bu sene içerisinde sanayi mahallesinde 40 bin m2, toplamda ise 530 bin m2 kilitli parke taşı döşeyeceğini söyledi.

Bismil yapılan çalışmaları yerinde denetleyerek, ihtiyaç duyulan hizmetlerin tespitini yapan Başkan Türkmen, Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Akyol ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğünce Sanayi Mahallesinde yürütülen parke döşeme çalışmalarını inceledi.

“16 Yılda Yapılmayan Hizmet 1 Yılda Yapılıyor”
Çalışmayı sürdüren işçilerle sohbet ederek, çalışmalara ilişkin bilgiler alan Başkan Türkmen, mahalle sakinleriyle de sohbet edip, görüş alışverişinde bulundu. Yaz kış demeden Bismil halkının hizmetinde olduklarını ifade eden Başkan Türkmen, çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: ” Sanayi mahallesinde bu sene içerisinde 40 bin m2 kilitli parke taşı döşemesi ile birlikte mahallemizin modern bir görünüme kavuşacağı gibi yol sorunu da bitirmiş olacağız” ifadelerini kullandı.

Bismil merkez de alt yapı çalışmaları biten mahallelerin üst yapı çalışmalarını aralıksız devam edeceğini belirten Başkan Türkmen “ 16 yılda 1 Milyon 232 m2 kilitli parke taşı yapan Bismil Belediyesi sadece bu sene içerisinde 530 bin m2 kilitli parke taşı döşemesi ile birlikte Bismil’de üst yapı çalışmasında büyük bir atak gerçekleştiriyoruz. 16 Yılda yapılmayan hizmeti neredeyse 1 sene içerisinde yapıyoruz,” dedi.

Başkan Türkmen “Bismil halkı her şeyin en iyisine layık”
Bismil Belediyesi olarak yaz kış demeden, gece gündüz demeden halkın hizmetinde olduğunu belirten Başkan Türkmen “Sanayi Mahallemizde kilitli beton parke taşı döşeme çalışmalarımız devam ediyor. Bismil Belediyesi olarak sadece burada değil kırsal ilçe merkezi ayrımı gözetmeden ilçemizin çeşitli noktalarında Fen İşleri Müdürlüğümüzün ekipleri çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalarımızı yapan ekiplerimiz, sıcakta alın teri döken işçilerimize teşekkür ediyorum. Bismil halkı her şeyin en iyisine layık düşüncesiyle çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: