Ajans News Haber

DOĞUŞTAN ENGELLİ OLAN ENGELLİ KARDEŞLERE YÜREK ISITAN ZİYARET

DOĞUŞTAN ENGELLİ OLAN ENGELLİ KARDEŞLERE YÜREK ISITAN ZİYARET
¨Cihat TOPRAKTÜM YAZILARI
48 Okundu Okundu
29 Haziran 2021 - 11:57

Diyarbakır ilçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, beyinlerine oksijen gitmediği doğuştan engelli olan kardeşleri ziyaret etti. Ziyaret sırasında ile engelli kardeşler arasında herkesi duygulandıran görüntüler yaşandı.

Bağcılar Mahallesi’nde anneleriyle birlikte ikamet eden doğuştan engelli S.T M.T kardeşlerin evine misafir olan Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, sempatik görüntüler ortaya koyan kardeşlerle yakından ilgilendi.

Başkana Sarılarak Duygu Dolu Anlar Yaşattılar

Babaları olmadığı annelerinin hem annelik hem babalık yaparak bakımlarını üstlendiği engelli kardeşler de Beyoğlu’na sarılarak herkesi duygulandırdı.
“Çok kutsal bir görev yapıyorsun. Allah sana bunun mukafatını inşallah verecektir ” diyen Başkan Beyoğlu, engelli kardeşlerin annesine gerekli desteği sağlayacaklarını ifade etti.
Ziyarete Başkan Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir de katıldı.

Yeni Doğan Bebeğe İsim Verdi
Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Bağcılar Mahallesi’nde ziyaret ettiği bir ailede ise ailenin isteği üzerine yeni doğan bebeğin kulağına ezan okuyarak isim verdi.
Gültekin çiftinin evine misafir olan Beyoğlu, 20 günlük olduğu öğrenilen bebeğe Ahmet Karan ismini vererek hayırlı evlat olması duasında bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: