Ajans News Haber

Dikilen Ağaçlar gelişmenin mühürü olsun mu !

Dikilen Ağaçlar gelişmenin mühürü olsun mu !
Halil İbrahim DemirTÜM YAZILARI
148 Okundu Okundu
02 Mart 2021 - 12:52

Yeşilliğin artması gönül birliğini sağlamaya başlayacak da binlerce ağacın ekilmesi umut vaat etmeye devam ediyor.
Yeşillik yeni bir başlangıcın her daim habercisidir. Toprak kokusunun yayılmasıyla nerden geldiğimizi nereye gideceğimizi hatırlıyoruz.
Belediyelerimizin ağaç ekimini doğru bulmakla beraber istihdam sağlanması hususunda da bir harekat başlatılmasını da çok isteriz…
Özel sektörün desteklenmesi, ’ın tanıtılması ve iş adamlarının davet edilip ticaret hacminin geliştirilmesi konusunda ortak akılın oluşturulması yerinde bir karar olacaktır;
Bunu yaparken de STK’lar dan halktan destek almakta emin olun zor olmayacaktır. ’ın bu ihtiyacını gidermeyi herkes canı gönülden isteyecektir. Sonuçta şehrimiz gelişip enler arasına girmeye başlayacaktır.
Niye bunları söylüyorum diye sorabilirsiniz; Geçen hafta Kayapınar Başkan Vekili Sayın Ünal KOÇ’A bir kaldırım çalışmasının yarı da bırakıldığını ve tamamlanabilir mi diye rica ettiğim bir isteği Instagram’dan kendisine ilettim aynı naziklik ve incelik ile tarafıma gerekli bilgilendirmeyi yapıp bahsi geçen kaldırım çalışmasının Büyükşehir Belediyesinin görev alanına girdiğini ve konuda gerekli bilgilendirmeyi ilgili yerlere ilettiklerini belirtti.
Bu yaşanan şahsım adına sevindiriciydi en azından muhatap alındık bunu yapabilen yöneticiler ’ın gelişebilmesi için bir şeyler yapabilirler diye düşündüm. Kendisine buradan teşekkürlerimi sunup halk ile daha çok iç içe olmalarını da bizleri mutlu edecektir.
Ekonomik açıdan belirli seviyelere ulaşmak için bu mücadelenin oluşturulması gerektir. Hele ki pandeminin zor süreçlerinden geçtiğimiz şu günler de yeni istihdam alanlarının oluşturulması biz halkını aydınlık bir geleceğe doğru ulaştıracaktır.
Bir adım atmak gerek iş dünyasına ’ın imzasını atmak gerek haksız mıyım(:
Değerli okuyucularımızı da buradan teşekkürü bir borç bildim her daim ileriyi görerek ve Ülkemizin gelişmesi için mücadelemiz ve isteğimiz ön planda olmalı…
Ağaçlandırmaya öncülük eden Büyükşehir Başkan Vekili Sayın Münir KARALOĞLU ve değerli çalışan emekçi dostlarıma teşekkür ederek sizleri alkışlıyorum.
Bu alkışlamaların artması gönül birliğinin kurulması isteğiyle kalın Diyar-ı Bekir günlerde…

Halil İbrahim Demir

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: