Ajans News Haber

Bismil Belediyesi, Kadınlarla Buluştu

Bismil Belediyesi, Kadınlarla Buluştu
¨Cihat TOPRAKTÜM YAZILARI
47 Okundu Okundu
16 Haziran 2021 - 11:02


Bismil Belediyesi Kadın ve Hizmetler Müdürlüğü, çocuklarına hem anne hem baba olan Bismil’deki kadınlarla buluştu.

Kadın ve Hizmetler Müdürlüğü tarafından organize edilen programa Bismil Kaymakamı Belediye Başkan V. Hamza Türkmen’in eşi Pınar Türkmen, Belediye Başkan Yardımcı Rıdvan Akyol’un eşi Derya Akyol, AkParti İlçe Başkanı Veysel Yağmur’un eşi Selda Yağmur katıldı. Programa hem anne hem de babalık görevi gören Bismil’deki kadınların sorun ve taleplerini görüşüldü.

Bismil Belediyesi Kadın ve hizmetleri müdürlüğü tarafından düzenlenen programa Pınar Türkmen eşi vefat eden kadınların talep önerilerini dinleyerek Bismil’de kadınlar yapılan çalışmalara da değindi. Kadınların birlikte el ele verince daha güçlü olacağını ifade eden Türkmen, “Bismil Belediyesi çatısı altında kadınlarımızla birlikte çok güzel ortak çalışmalar yapıyoruz. Bismil’de bu anlayışı sürdürme çabasındayız. Kadınlar el ele, omuz omuza olunca daha güçlüdür. Bu tür ziyaretler sıkıntıları, talepleri paylaşma açısından çok anlam taşıyor. Bismil’de çocuklarına hem annelik hem babalık yapan kadınlarımızı, birlik beraberlik içinde yaptıkları çalışmalardan dolayı kutluyorum” dedi.

Bismil’de çocuklarına hem annelik hem de babalık yapan kadınlar ise Bismil Belediyesi desteğiyle kurulan Kadın kooperatifi, bizler çok faydalı olduğunu ifade ederek, ziyaretlerinden dolayı Pınar Türkmen, Derya Akyol, Selda Yağmur’a teşekkür ettiler.

Cihat TOPRAK

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: