Ajans News Haber

Fevzi Yurtoğlu: Kim

Fevzi Yurtoğlu: Kim
Fevzi YurtoğluTÜM YAZILARI
241 Okundu Okundu
20 Aralık 2021 - 14:37

Kim bir şekilde İslâm devletlerini bir araya getiriyor?. Kim Afrika devletlerini bir araya getiriyor ve bu mazumlara bedava aşı sözü veriyor? Kim Akdeniz ve Karadeniz’de kendi gemimizle (Anında Fransa, Yunanistan ve hatta ABD askeri tatbikatta birleşmesine rağmen) petrol buluyor?. .

Kim uzaya uydular gönderiyor.? Kim birleşen hristiyan elçilere kafa atıyor? Kim Siha’lar yapıyor ve terör yok ediliyor. Kim uçak ve yerli araba yapıyor! Ülkemde canlı bombalar sona eriyor ve hayat normale dönüyor ! Vahşi Kapitalist ve siyonist dolar trilyonerlerine tokat atar gibi. Ben kör değilim. Bunları devam ettirecek kim olsa ve hatta Demirtaş da olsa onu destekler ve o partiye oy veririm. Bunlar doğruların, aklın ve bilimin tam merkezidir. Oruç tutan sabreder ve her akşam iftarda mükafatını alır ve sonunda da Bayrama kavuşur!!! Hristiyan birligi AB gibi, Türk İslam Birliği ile kendi paramızı yakin gelecekte mutlaka basmalıyız. Masada gasbedilen petrol denizi Musul Kerkük ve Ege’deki 3 bin adada da bakî hakkımızı ilerde torunlarımız almalıdır.! !!


Ve hepimiz a’dan z’ye herşeyde yerli ve milli ne varsa onu bulup satın almalıyız. Biraz kötü de olsa. Unutma, bizden olanları desdeklemessek hep kötü kalacak! İşte bu hakiki bir inanç ve hakiki vatanseverliktir.. .


Not; Ülkemizdeki 5 milyon mülteci de bir planlama dahilinde ve tatlı şekilde kendi vatanlarına bir iki sene içinde gönderilmelidir. Selam ve saygılarımla. ..

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: