Ajans News Haber

Gazi Yaşargil Hastenesinde Büyük Vurgun !

Gazi Yaşargil Hastenesinde Büyük Vurgun !
¨Cihat TOPRAKTÜM YAZILARI
355 Okundu Okundu
10 Haziran 2021 - 13:41

’nde skandallar bitmek bilmiyor. Daha önce birçok skandal olayın meydana geldiği hastanede insanlık adına utandıran görüntüler ortaya çıktı.

ŞİMDİ DE KOKUŞMUŞ ET !

Pandeminin birçok hastalığın mücadelesini verdiğimiz bu süreçte Gazi Yaşargil Eğitim Araştırma Hastanesi’nde personellere verilen yemeklere kokmuş, bozulmuş ve siyahlaşmış etler kullanılıyor.

SAĞLIKÇILARIN HAKKI BU MUDUR?

Yaşadığımız pandemi sürecinde evinden, ailesinden uzak durarak insan sağlığı gecesini gündüzüne katan sağlık personellerine bozuk yemek mi müstehak görülüyor?

R.C isimli hastane personeli ajansnews’e yaptığı açıklamalar da “bir çok kez bozuk kokmuş yemek vakalarıyla karşılaştık. Defalarca idareye söylememize rağmen hiç bir müdahele de bulunulmadı hiç bir tutanak tutulmadı. İnsan sağlığı hayatından vazgeçen sağlıkçılara ödül olarak bozuk yemek veriliyor” dedi.

Personellerin tek umudu, Gazi Yaşargil Eğitim Araştırma Hastanesinin mutfak bölümünden gelen bu görüntülerden sonra Sağlık Bakanlığı müfettişlerinin devreye girmesi ve konuyla ilgili personellere görüşmesidir.

Renk değiştirmiş, kokmuş ekşimiş olan bu etlerin sürekli hastane mutfağına nasıl ve kimler tarafından getirildiği merak konusu oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: