Ajans News Haber

Fevzi Yurtoğlu: SERİ KATİL DEVLETLER VE YOL
361 Okundu
15 Kasım 2023 - 8:51

Allah, yaratılış büyüklüğüne saygı gösterir ve gökyüzünü, yani evreni ayetlerde önce söyler. Sonra ‘yeryüzü’ der. Dünyamız O devasa evrende bir mavi noktacıktır. Biz nefislerimize yenilen ölümlü yaratıklar ‘o mavi noktada ve küçücük ömrümüzde’ kıyametler kopartırız. Son olarak Ukrayna’dan sonra Filistin’de bir ayı aşkındır kıyametler kopmuş, insanlık ayaklar altına alınmıştır.

Ki bu savaş, aşırı ve kontrolsüz güç sahibi dünyanın en öldürücü silahlarına sahip seri katil İsrail ile silahsız Gazneli çocuk ve anneleri arasındadır. Bir savaş değildir. Biz bu kıyametleri ve hain savaşları bir yerlerden de hatırlar gibiyiz! Bir düşünün bakalım. Aşırı güç kullanılarak bir neslin yok edildiği yakın dönemdeki savaş Çanakkale Muharebeleri’dir. Önce denizde ve sonra da karada 7 düvele karşı harp eden kahraman imanlı milyonlar, Hristiyan Birliği tarafından çelikten canavarlarla AB öncü devletleri tarafından biçilmediler mi?
Buna rağmen Türk-İslam Mehmetçiklerinin imanı karşısında geri çekilmek zorunda kaldılar. Ya sonra, bu vahşi kapitalist 7 düveli yine birleşerek yurdumuzu işgal ettiler, Anadolu’daki Yunan mezalimleri de unutulur mu? Utanmadan kralları bir de ülkemize geldi!!!


Fakat imanımız karşısında yine yenildiler, ancak harp sonrasındaki masalarda Cihan Devletimizi adeta budadılar, kollarını ve kanatlarını kestiler! Ekonomimizi şaha kaldıracak ve borçsuz bir devlet olmamızı sağlayacak petrol denizi Musul-Kerkük’ü ve Akdeniz’de nefes almamızı sağlayacak olan 3 bin Akdeniz adasını yüzyıllık hedeflerle elimizden aldılar. Yarım milyon şehit-kayıp verdiğimiz Çanakkale ve İstanbul Boğaz’larımıza el koydular ve en son 1937 Montrö’de Hristiyan ağırlıklı 9 devletli heyetin kararlarıyla anlaşma imzalamak zorunda kaldık! Cetvelle kuşa çevirdikleri haritalar içerisinde ve kendilerine benzettikleri kültür ve yasalar olsa da, şükür ki 5 bin şehit verdiğimiz Cumhuriyetimizi kurduk… Bizler de çok sevindik…


Ortalık boşalınca bu hain vahşileri, Abd ve Rus postallarını Afganistan işgalinde gördük. Sonra kimyasal silah var bahanesiyle Irak işgalinde, Suriye’de, Bosna’da gördük. Tüm Afrika’lıların köleleştirilmesinde ve 1,5 milyon özgürlük şehidi veren Cezayir’de gördük. Kelle başına 10 dolar veren kızılderili milyonlarının katliamlarında Abd de gördük. Ve tabii ki 200 sene süren Haçlı Savaşları’nda, Anadolu ve Kudüs’de milyonlarca Müslüman katlini de hiç unutmadık. Şimdi ise yanıyor Filistin, ağlıyor ilk kıblemiz. Medeniyet tek dişi kalmış canavar…

Bir ayı aşkındır da tüm dünya Filistin dramını canlı yayınlarda izliyor. Çıkan cılız seslere seri katil İsrail aldırmıyor bile. İçimizden bile vatanları için çarpışan Filistinlilere terörist diyenler var…Bazı garipler de vahşet yerine, “Araplar bizi arkadan vurdu” plağında takılı kalmıştır!


İçinde 15 Özerk Türk Devleti olan ayı Rusya, kapitalist ABD, haçlı AB ve içinde Sincan Uygur 30 milyon Müslüman Türk yaşayan ve maden zengini devleti hapseden vahşi Çin, son dönemde İsrail, bazen ayrı, bazen birlikte uyguladıkları zalim, seri katil stratejileri ile dünya ve insanlığı bir kaosa sokmuşlardır. Bir damla petrol bir damla kandan üstün diyen bu kurtlu kafaları durdurup, adaleti sağlayacak büyük bir devlet veya teşkilat ortada pek gözükmemektedir. Bölgemizdeki bu boşluğu; Türkiye liderliğinde temelleri yeni atılan Türk-İslâm Birliği’nin inşası durdurabilir.

Türk–İslam Birliği devletleri dünyanın merkezinde, tam kalbinde yer almakta ve Arabistan, İran ve Irak ile birlikte dünya petrol üretiminin yüzde 75’ini elinde bulundurmaktadır. 24 saat içerisinde dünya ekonomisini durduracak, Avrupa’yı soğuktan donduracak büyük bir potansiyele sahiptir. Bu büyük gücü harekete geçirmenin zamanı çoktan gelmiştir.


Genç nesillerimiz bu hakikat ve şuur istikametinde yetiştirilmeli ve istikbale hazırlanmalı ve zalimlere “Artık Dur” denmelidir. BM yeniden yapılanmalıdır. Yerli ve milli üretimimize, tüketimine, savunma sanayimize, hatta yerli Troy kartı kullanmaya da ısrarla devam etmeliyiz. Dolar terk edilmelidir. Yahudi ve Haçlı vahşilerin en can alıcı noktası sermayesi olduğu asla unutulmamalıdır! Aksinde, bu soluk mavi nokta dünyamızda insanlık dramları hiçbir dönem eksik olmayacaktır! Özellikle de Müslüman Türk Dünyası’nın derin-büyük yaraları asla kapanmayacaktır…

Selam ve saygılarımla…

Komando Alb. Fevzi Yurtoğlu.

Fevzi Yurtoğlu

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.