Ajans News Haber

Kayapınar Belediyesinde toplu iş sözleşmesi imzalandı

Kayapınar Belediyesinde toplu iş sözleşmesi imzalandı
99 Okundu Okundu
09 Mart 2021 - 16:23

’ın Kayapınar İlçe Belediyesi Hizmet-İş Sendikası arasında 780 işçiyi kapsayan toplu iş sözleşmesi imza töreni gerçekleştirildi.
Kayapınar İlçe Belediyesi Hizmet-İş Sendikası arasında Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, Hizmet-İş Sendikası Şube Başkanı Ercan Kahraman, Başkan Yardımcıları Berat Yazıcı ve Çetin Öğe, Belediye Başkanı Yardımcısı Cihat Kayhan ve İnsan Kaynakları Müdürü Hacı Ahmet Subaşı katılımıyla 780 işçiyi kapsayan toplu iş sözleşmesi imza töreni gerçekleştirildi.

Kayapınar Kaymakamı Belediye Başkanı Ünal Koç, “Personellerimize helali hoş olsun. Biliyorum ki bu işçi kardeşlerimizin yapmış olduğu çalışmalar ve fedakarlıklar bu almış olduğu rakamların çok çok daha üstündedir. Bizim amacımız işçilerimizin duasına talip olmak ve yönetimler olarak bu şehrin her sokağına, caddesine mahallesine hizmet edebilmek. Bu hizmetleri de işçi kardeşlerimizle birlikte yapıyoruz. Onların bizim yanımızda olması ve fedakarca sahada çalışması bizlerin işini kolaylaştırıyor. İnşallah bundan sonraki süreçte de personellerimizle birlikte bu şehre hizmet etmeye devam edeceğiz. Yaptığımız bu sözleşmenin hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: