Ajans News Haber

Yenişehir milli eğitimde ikinci Atlı dönemi

Yenişehir milli eğitimde ikinci Atlı dönemi
890 Okundu Okundu
07 Nisan 2022 - 13:45

Yenişehir milli eğitim müdürlüğüne yeni müdür atandı.

Daha önce Diyarbakır Yenişehir ilçe milli eğitim müdürü olarak görev yapan ve Mardin Artuklu Üniversitesi’nde daire başkanı olarak görev yapan Hüsamettin ATLI, bugün yeniden Diyarbakır Yenişehir ilçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladı.

Göreve başlamasıyla ilgili sosyal medya hesabında açıklamalarda bulunan Atlı; “4 yıldan fazla yürüttüğüm Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden yaklaşık bir yıl önce Araştırmacı olarak atanmam nedeniyle ayrılmıştım. Bugün itibariyle tekrar eksi görevime geri döndüm.
İlçe Müdürü olarak çalıştığım Yenişehir’de ilkleri gerçekleştirmiştik. Değerler eğitimi projesi ile Türkiye’de tanınmış yazarları, sanatçıları ilçemizde halkımız ve öğrencilerimizle buluşturmuştuk. mahalli imkanları da kullanarak tüm eğitim kurumlarının fiziki ve teknolojik altyapısını geliştirip daha da nitelikli kurumlar haline getirmiştik, okullarımıza konferans salonları , Z kütüphaneler , özel eğitim sınıfları kazandırmıştık. Okul öncesinde, temel eğitimde, ortaöğretimde ve okuma yazma seferberliğine katılım oranlarında ciddi başarılar elde etmiştik . Öğrencilerimizin sınavlardaki başarılarını artırmak amacıyla eğitim projeleri hazırlayıp ve uygulamıştık. Tübitak, Kalkınma Ajansı ve Avrupa Birliği Projelerinde Yerel ve Ulusal birçok yarışmada ilçemizi layık olduğu seviyelere hep birlikte çıkararak birçok kez ilimizde derece almıştık, Sosyal, sportif ve kültürel alanlarda çalışmalar yaparak Birçok yarışmada İlimizde ve ülkemizde birinci olmuştuk. Allah’ın izniyle kaldığımız yerden devem edeceğiz. Allah bizi dostlara mahcup etmesin” dedi.

Haber: Cihat TOPRAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: