Ajans News Haber

YEŞİL YILDIZ DERNEĞİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

YEŞİL YILDIZ DERNEĞİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
38 Okundu Okundu
24 Mart 2022 - 9:56

YEŞİL YILDIZ DERNEĞİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Merkezi Diyarbakır’da bulunan Yeşil Yıldız Bağımlılıklarla Mücadele Derneği Diyarbakır ve Elazığda bulunan ortaokul ve lise  okullarına verilen kaynak kitap desteği ve giyim desteğinden dolayı Deniz Feneri Derneğine teşekkür ziyaretinde bulundu.
Deniz Feneri Genel Başkanı Av.Mehmet CENGİZ Beyi makamında ziyaret eden Yahya ÖGER, Yeşil Yıldız Derneği çalışmaları konusunda bilgilendirmede bulundu.
ÖGER Bağımlılıklarla mücadele noktasında önleyici eğitim birçok çalışmalarımızın yapıldığı okullarda en büyük destekçimiz bizlere kaynak kitabı desteği sağlayan Deniz Feneri Derneği olmuştur. Bölgede 100 bine yakın kaynak kitap ile 10 bin kişilik giyim yardımı ile sahada elimizi güçlendirdi.

Deniz Feneri Derneği Genel Başkan Av.Mehmet CENGİZ  ve Deniz Feneri Derneği ailesine teşekkür ederiz.inanıyoruz ki bundan sonraki çalışmalarda da işbirliği içinde daha çok dezavantajları öğrencilere ulaşma imkanımız olacaktır.

Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz ziyaretten memnun kaldıklarını özellikle kitap desteği konusunda yapılan çalışmanın Diyarbakır başta olmak üzere diğer illerde de işbirliği içinde yapılmasından memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Haber: Cihat Toprak

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: