Ajans News Haber

Yenişehir’de 500 Yetim Çocuk Giydirildi
109 Okundu
09 Nisan 2023 - 12:17

Diyarbakır Yenişehir Belediyesi ve Yenişehir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, yetimler günü münasebetiyle yenişehirde ikamet eden 500 yetim çocuğa bayramlık elbise ve çeşitli oyuncak yardımında bulundu.

Yenişehir Belediyesi ve Yenişehir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, bu yıl da Yetimler günü’nde yetim çocukları unutmayarak çocuklara bayramlık elbise ve çeşitli oyuncaklar hediye etti.

Çocuklara İstedikleri mağazadan alışveriş imkanı sunduklarını belirten Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Murat Beşikci, “Bugün çocuklarımızla birlikte Ofis Yeraltı Çarşı’sına geldik. Çocuklarımızla birlikte güzel bir bayram alışverişi yaptık. Çocuklar heyecanla giysi reyonlarını gezdiler. Her bir yavrumuz kendi beğendiği, kendi istediği kıyafeti seçti. Çocuklarımız bayramı yeni elbiseleriyle karşılayacaklar. Onları mutlu görmek bizleri de çok sevindirdi.” diye belirtti.

Yenişehir’li yetimlere bayramlık elbise yardımında bulunmaya devam edeceklerini söyleyen Beşikci, “Bugün 500 çocuğumuza bayramlık elbise ve oyuncaklar aldık. yetim yavrularımızı sevindirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Haber: Cihat TOPRAK

ajansnews

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.