Ajans News Haber

Yenişehir ilçe Müftülüğüne bağlı yaz Kur’an kursu kapanış Programı Düzenlendi
64 Okundu
11 Ağustos 2023 - 10:11

Yenişehir İlçe Müftülüğüne bağlı Yaz kur’an kursunda okuyan öğrenciler için İlçe müftülüğü organizasyonundan “Yaz Kur’an kursu Kapanış” programı düzenlendi.

Selahaddin Eyyubi konferans Salonunda düzenlenen programa İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu, İl Müftüs yardımcısı Fatime Kartı, Yenişehir İlçe Müftüsü Dr. Mehmet Şafii Bilik, öğrenciler ve veliler katıldı.

Yaz Kur’an kursu öğrencisinin okuduğu Kuranı kerim tilavetiyle açılan programın açılış konuşması İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu tarafında yapıldı.

Selamlama konuşması için sahneye gelen Yenişehir İlçe Müftüsü Dr. Mehmet Şafii Bilik, gayretlerinden dolayı başta Kur’an kursu öğreticilerine ve yazın bu sıcağında Camilerimizi ve Kur’an kursullarımızı dolduran çocuklara ve öğrencilere büyük emekleri olan velilere teşekkür etti. Bilik, bu organizasyonda emeği geçenlere de şükranlarını sundu.

Yaz Kuran kursu öğrencilerin çeşitli ekinlikleri ile devam eden program, bugüne kadar binlerce çocukla buluşan “Tarih Yazan Çocuklar” tarafından tiyatro gösterinde bulunuldu.

Yaz Kuran kursunda okuyan öğrenciler arasında dereceye giren öğrenilere verilen hediye ile program son buldu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: