Ajans News Haber

KIRSAL MAHALLENİN MEZARLIK VE PARK YOLUNA YOL HİZMETİ

KIRSAL MAHALLENİN MEZARLIK VE PARK YOLUNA YOL HİZMETİ
38 Okundu Okundu
02 Kasım 2021 - 14:48

Bağlar Belediyesi, kırsal Yiğityolu Mahallesi’nde mezarlık bölgesi ve park alanına yol çalışması yaparak ulaşım sorununu çözdü. Aynı bölgede bulunan Sakallı Mahallesi’nin ise mahalle içi yol sorunu çözüme kavuşturuldu.
Her iki mahallenin muhtarları da vatandaşların talebi üzerine kısa zamanda yerine getirilen hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek belediyeye teşekkür etti.


YOL YAPIM VE YENİLEME ÇALIŞMALARINA DEVAM
Bağlar Belediyesi, kırsal yerleşim yerlerindeki yol yapım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. İki mahallede ulaşım sorunu çözüme kavuşturularak vatandaşların gidiş ve gelişlerde yaşadığı sıkıntı aşıldı.
Yiğityolu Mahallesi’nde mezarlığın bulunduğu bölgede ve park alanına giden güzergahta 1 kilometrelik yeni yol tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Yapılan hizmeti memnuniyetle karşıladıklarını belirten mahalle muhtarı Fahri Eren,”Belediye Başkanımız Hüseyin Beyoğlu ve belediyenin fen işleri müdürlüğü ekiplerine ulaşım sorunumuzu kısa zamanda çözüme kavuşturdukları için teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.


“BİZE VERİLEN SÖZLER YERİNE GETİRİLDİ”
Belediye ekipleri, Sakallı Mahallesi’nde ise mahalle içi yolları yenileyerek yeni yol kazandırdı. Yağışlı dönemlerde mahalle içinde sorun yaşadıklarını belirten mahalle muhtarı Hasan Kurt,”Hüseyin başkan bugüne kadar bize verdiği sözleri yerine getirdi. Mütevazi bir kişiliği var ve vatandaşın hizmet talebini oyalamadan, mazeret üretmeden yerine getiriyor. Şimdi beklentimiz buraya asfalt yapılması. Bunu da yerine getireceğine inanıyoruz.” dedi.
Vatandaşların yaşam kalitesini artırmayı amaçlayan Bağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kış mevsiminde vatandaşların ulaşımda sorun yaşamaması için bir çok kırsal yerleşim yerinde yol yapım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: