Ajans News Haber

İstihdam Garantili Eğitim Ve İşbirliği Protokolü
124 Okundu
25 Mart 2023 - 10:34

Diyarbakır Yenişehir Belediyesi, Karacadağ Kalkınma Ajansı ve Teleperformance (Metis Bilgisayar Sistemleri A.Ş) arasında iş birliği protokolü imzalandı. İmzalanan protokol ile birlikte ilk etapta 200 genç’e istihdam garantili eğitim verilecek.

Yenişehir Belediyesi konferans salonunda düzenlenen protokol törenine Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Yunus Çolak ve Teleperformans yetkilileri Emre Gül ve Tülay Doğruların katıldı.

Yenişehir Belediyesi, Karacadağ Kalkınma Ajansı ve Teleperformance (Metis Bilgisayar Sistemleri A.Ş) arasında imzalanan iş birliği protokolünde konuşan Diyarbakır Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Murat Beçikci, Genç İstihdamı Programı Kapsamında İlk Etapta 200 Gencimizin İstihdam Garantili Eğitimi için İşbirliği Protokolümüzü İmzaladık. Verilecek eğitimler ve işbirliğimiz ile Çağrı merkezi sektöründe yıl sonuna kadar 1500 gencimize istihdam sağlayacağız.’’ dedi.

Başkan Beşikci’nin konuşmasının ardından Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreter vekili Yunus Çolak, Teleperformans yetkilisi Emre Gül İstihdam Garantili Eğitim ve İşbirliği Protokolünü İmzaladı.

ajansnews

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.