Ajans News Haber

Devletin Zirvesinden ‘Arzu’ Ailesine Taziye Ziyareti
91 Okundu
03 Eylül 2023 - 14:05

Eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu’nun Yalova’da bulunan TBMM’ye ait lojmanların havuzunda ölü bulunmasının ardından Diyarbakır’da kurulan taziye devam ediyor.

Bağlar ilçesi Odabaşı Bal Camii’nde Arzu ailesi tarafından kurulan taziyeye dün akşam devletin en tepesinden ziyaret gerçekleşti.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, eski bakan Kutbettin Arzu’nun taziyesine katılmak için dün akşam saatlerinde Diyarbakır’a geldi.

Diyarbakır Valiliği sosyal medya hesabından yapılan taziye ziyaretiyle ilgili olarak şu paylaşımda bulundu; “Cumhurbaşkanı Yardımcımız Cevdet Yılmaz, Hazine ve Maliye Bakanımız Mehmet Şimşek ve Valimiz Ali İhsan Su, geçtiğimiz günlerde vefat eden Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski Bakanımız Kutbettin Arzu’nun ailesini ziyaret ederek, taziye dileklerinde bulundular.”

Taziye ziyaretine Vali Ali İhsan Su ile AK Parti milletvekilleri de eşlik etti. Ziyaretin ardından Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz ve Bakan Şimşek kentten ayrıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d