Ajans News Haber

Beyoğlu’nun Bayram sonrası ilk işi vatandaşlarla buluşmak oldu
161 Okundu
17 Mayıs 2021 - 14:39

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, kademeli normalleşme sürecinin başlamasından sonra ilk iş olarak ilçede esnaf turuna çıktı. Sokak sokak ve cadde cadde gezerek vatandaşlarla sohbet eden Beyoğlu,çok sayıda vatandaştan “evimize misafir olur musunuz?” daveti aldı.


Beyoğlu,”Umut ediyoruz ki her şey yolunda gidecek ve bundan sonra hem esnafımız hem vatandaşımız için her şey daha güzel olacak.” dedi.
Normalleşmenin İlk Adımı Esnaf Buluşması Oldu
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Ramazan Bayramı’nın sona ermesi ve kısmi normalleşme sürecinin başlamasını fırsat bilerek günün ilk saatlerinde soluğu Bağlar sokaklarında aldı. Ziyaret turuna Gürsel Caddesi’nde başlayan Beyoğlu, sırasıyla Nuket Coşkun, Fatih ve Girne caddelerinde iş yerlerini açan esnafları ziyaret ederek kısa süreli sohbetler gerçekleştirdi, hayırlı satışlar temennisinde bulunarak sorun ve taleplerini dinledi.
Esnafın yüzünün gülmesini istediklerini aktaran Beyoğlu,”Zor bir süreçten geçiyoruz. Her koşulda sabretmesini ve şükretmesini bilen bir milletimiz var. Allah’ın izniyle bu zor günler de geride kalacak” ifadeleriyle pandemi sürecinin getirdiği zorlukların aşılacağına olan inancını dile getirdi.
“İnşallah Hepinizin Evine Misafir Olacağız”


Başkan Beyoğlu, yolda karşılaştığı vatandaşlardan çok sayıda ev ziyareti daveti aldı. Bu talepleri not alan Beyoğlu,”İnşallah hepinizin evine misafir olacağız” şeklinde cevaplar verdi.
Beyoğlu, havanın güzel olmasından yararlanarak açık alanlara çıkan yaşlı vatandaşlarla sohbet ederek,”daha çok hizmet etmemiz için hayır dualarını istiyoruz” ifadelerini kullanan Beyoğlu,kendisini çay içmeye davet eden esnaflara da teşekkür etti.

Cihat TOPRAK

ajansnews

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.