Ajans News Haber

Beyoğlu, tam kapanma döneminde gönül belediyeciliğine devam ediyor
211 Okundu
02 Mayıs 2021 - 11:10

Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, İçişleri Bakanlığının genelgesiyle uygulanan tam kapanma sürecinde vatandaşlarla buluşmak için yeni ev ziyaretlerine başladı.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, pandemi nedeniyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarında eşi Dürdane Beyoğlu ile sokak sokak ve cadde cadde gezerek vatandaşların evlerine misafir oluyor.

Günde ortalama 5  aileyi ziyaret eden Beyoğlu, hem sorun ve taleplerini dinliyor, hem ihtiyaçlarını karşılayarak Ramazan ayında yüzlerini güldürüyor.

Hafta sonunda yapılan ev ziyaretlerine Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Suna Kepolu Ataman da katılırken, vatandaşların ilgisi nedeniyle renkli görüntüler yaşandı.

“Gidemediğimiz herkese ulaşmak istiyoruz ” diyen Başkan Beyoğlu, bu yolla bir çok sıkıntıyı yerinde tespit edip çözüme kavuşturma imkanı bulduklarını söyledi.

“BİR ÇOK SORUNU YERİNDE TESPİT EDİP İHTİYAÇLARINI KARŞILIYORUZ “

Beyoğlu,”Bir yandan pandemi süreci diğer yandan içinde bulunduğumuz Ramazan ayı. Haliyle sorumluluğumuz artmış durumda. Hedefimiz bugüne kadar ulaşamadığımız tüm vatandaşlarımıza ulaşmak. Belediye başkanının görevi evvela halka hizmetkar olmaktır. Mesuliyetimiz ağırdır. Bir vatandaşımızın sorunu varsa çözmek bizim vazifemizdir. Cumhurbaşkanımızın millete olan sevdasından almış olduğumuz manevi güç ile yine kendisinin selamlarını ileterek vatandaşlarımızın evlerine misafir oluyoruz. Kimin ne sorunu varsa birebir şahit olarak ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılıyoruz. Halkımız çok nezih bir halktır, bu ziyaretlerimizden memnun kalıyorlar. Bize olan sevgilerini gösterip dua ediyorlar, biz de halkımızı çok seviyoruz. Sosyal ve gönül belediyeciliği ile halkımızın gönlünde yer edinmeye ve dualarına mazhar olmaya devam edeceğiz inşallah ” dedi.

Cihat TOPRAK

ajansnews

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.