Ajans News Haber

Beyoğlu sokak sokak gezip vatandaşları dinliyor

Beyoğlu sokak sokak gezip vatandaşları dinliyor
105 Okundu Okundu
10 Şubat 2021 - 13:37

Bağlar ilçe belediye başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçenin cadde sokaklarını pandemi tedbirlerine uygun olarak ziyaret edip ’ın selamını iletiyor, karşılaştığı sorunların çözümü destek sağlıyor.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte çıkarma yaptığı Mevlana Halit Mahallesi’nde iki tablo ile karşılaştı. Beyaz eşya elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangında evleri yanarak kullanılamaz hale gelen Özonur ve Boncuk ailelerinin yaşadığı dram karşısında derin üzüntü yaşayan Beyoğlu, ev sahiplerinden bilgi aldıktan sonra yaraların sarılması çalışma başlatılmasını sağladı.

Yanan evin aile reislerinden Şehmus Özonur, 6 kişilik bir aile olarak başlarını sokabildikleri tek yuvalarının bu hale gelmesiyle hayatlarının şokunu yaşadıklarını ifade ederek,”Karşımızda belediye başkanımızı görünce büyük sevinç yaşadık. Mağduriyetimizin giderilmesi gerekli desteği sağladı. kendisinden razı olsun. Bu davranışı inşallah herkese örnek olur” dedi.

Boncuk ailesinin mensupları da yaşadıkları mağduriyetin ardında destek eli uzatarak yanlarında olan Başkan Beyoğlu’na teşekkür etti.

“CUMHURBAŞKANIMIZI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Yerelde ’ın temsilcileri olduklarının altını çizen Başkan Beyoğlu,”Halkın içinden gelen, halkın sorunlarıyla dertlenen bir liderimiz var. Biz de kendisini en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımızın gönül selamını iletip vatandaşlarımıza yalnız olmadıklarını hissettirmiş oluyoruz. Şunu biliniz ki ilçemizde yaşananlardan ve vatandaşlarımızın sorunlarından haberimiz oluyor. Hem çözüm üretiyoruz, hem ilgili yerlere iletiyoruz.  Vatandaşlarımız da daha önce alışık olmadıkları bu güzel tablodan memnun kalıyor.” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: