Ajans News Haber

Beyoğlu’ nun hizmet günlüğü
196 Okundu
16 Mayıs 2021 - 12:36


Vatandaşlardan gelen talepleri kendi günlük defterine kaydederek ona göre planlama yapan Diyarkır Bağlar ilçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, bu yolla Ramazan ayında 10 bin aileyi ziyaret etti.

Beyoğlu’nun 780 günlük görev süresinde ulaştığı aile sayısı ise 100 bini geçti. Milletin derdi ile dertlenmeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan öğrendiklerini belirten Beyoğlu,”Sadece cadde ve sokaklarımıza hizmet etmekle yetinmiyoruz,gönüllere dokunan belediyecilik anlayışımızla dualar kazanıyoruz” dedi.


Özel Telefon Hattından Gelen Talepleri Kaydediyor
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, vatandaşlardan gelen sorun ve talepleri kendi günlük defterinde kayıt altına alarak buna göre hem planlama yapıyor, hem çözüm üretiyor. Her sabah makama geldiğinde defterdeki notlara bakarak günlük hizmet çizelgesini belirleyen Beyoğlu, vatandaşlara verdiği özel cep telefonu hattından gelen sorun ve talepleri bir bir inceleyerek daha sonra halkın içine çıkıyor.
780 günlük hizmet sürecinde 100 binden fazla aileyi ziyaret eden Beyoğlu,koronavirüs nedeniyle Tam Kapanma önlemlerinin uygulandığı Ramazan ayında 10 bin aileye misafir oldu.


“Milletin Derdiyle Dertlenmek Bizi Yormuyor”
Eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte gerçekleştirdiği “Çat kapı” ev ziyaretleriyle öne çıkan Başkan Beyoğlu, milletin derdiyle dertlenmeyi sevdiği için yoğun geçen günlük tempoda yorulma hissi taşımadığını ifade etti. Beyoğlu,”Milletin derdiyle dertlenmeyi Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendik. Bu anlayışa sahip bir lideriniz varsa ve onu örnek alarak çalışıyorsanız milletin gönlüne dokunmak zor olmuyor. Bizim belediyecilik anlayışımızda sadece yol ve asfalt yapmak, 20 yılda ihmal edilen ilçeyi onarmak yok. Sosyal ve gönül belediyeciliği anlayışımızla dualar kazanıyoruz. Bizi asıl mutlu eden budur. İleriye daima ileriye giderek bu gayretimizi sürdüreceğiz.” dedi.

Cihat TOPRAK

ajansnews

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.