Ajans News Haber

Beyoğlu, böbrek yetmezliği hastasının eşine istihdam imkanı sağladı

Beyoğlu, böbrek yetmezliği hastasının eşine istihdam imkanı sağladı
61 Okundu Okundu
17 Mart 2021 - 14:44

Diyarbakır’ın İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi gören eşinin yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle zor günler geçiren babanın istihdam edilmesini sağlayarak ailenin yüzünü güldürdü.
İhtiyaç sahibi vatandaşların çeşitli konulardaki sorunlarını çözerek halk arasında büyük bir sempati kazanan Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, zor durumdaki bir ailenin daha yüzünü güldürdü. Böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi gören 3 çocuklu A.G.’nin hastalığını mahalle ziyareti sırasında öğrenen Başkan Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte aileyi ziyaret ederek hiç beklemedikleri güzel bir paylaştı. Beyoğlu, yaptığı girişimler sonucu A.G.’nin eşi H.G.’nin kalıcı işe yerleşerek istihdam edilmesini sağladı. Beyoğlu, aileye nakdi ayni yardımda da bulunarak mutluluklarını ikiye katladı.

“Lideri Erdoğan olan bir ülkede yöneticiler, vatandaşların derdine derman üretir”
’ın memleket sevdasını esas alarak çalıştıklarını belirten Başkan Beyoğlu, “Cumhurbaşkanımız yerel yöneticiler olarak halkın içinde olmamızı, dertleriyle hemhal olmamızı çözüm odaklı çalışmamızı istiyor. Biz de lideri Recep Tayyip Erdoğan olan bir ülkenin ve davanın temsilcileri vatandaşlarının derdini kendi derdi olarak kabul edip derman üretir diyoruz. Her bir vatandaşımızın sorununa çözüm üretmek bizim görevimizdir. Milletimizin dualarına talibiz. Daha çok çalışacağız, daha çok insanımıza ulaşmaya gayret edeceğiz” dedi.

“Bize kimsenin yapmadığı iyiliği yaptı”
Hasta yatağındaki A.G., işsiz olan eşinin sorununu çözerek ailenin kalıcı gelire sahip olmasını sağlayan Beyoğlu’na hem dua hem de teşekkür etti. “Bize hiç kimsenin yapmadığı iyiliği desteği sağladı” diyerek sevincini dile getiren H.G. ise Beyoğlu’nun kendisine ve ailesine hayata bağlanma imkanı sağladığını kaydetti. H.G., “Yaşamayan bilmez. Bir yandan eşimin hastalığı, bir yandan işsiz olmam. Çok zor günler geçiriyoruz. Başkan bize büyük bir müjde verdi. Yaşadığımız sürece kendisine dua edeceğiz. Rabbim kendisinden razı olsun ve böyle iyi kalpli yardımsever insanların sayısını artırsın” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: