Ajans News Haber

Başkan Türkmen, İlçe Nüfus Müdürlüğünün Yeni Konsept Açılışına Katıldı

Başkan Türkmen, İlçe Nüfus Müdürlüğünün Yeni Konsept Açılışına Katıldı
106 Okundu Okundu
17 Mart 2021 - 14:37

Bismil Kaymakamı Belediye Başkan V. Hamza Türkmen, konsept ve güçlendirme çalışmalarının açılışını gerçekleştirmek üzere İlçe Nüfus Müdürlüğünde incelemelerde bulundu.

Başkan Türkmen, onarım güçlendirme çalışmaları tamamlanan İlçe Nüfus Müdürlüğünün hizmet binasında incelemelerde bulunarak, vatandaşa sunulan hizmetler hakkında bilgiler aldı.

Hükümet konağı zemin katında hizmet veren İlçe Nüfus Müdürlüğünün yürütmekte olduğu TC kimlik kartı, pasaport, sürücü belgesi vatandaşlık iş ve işlemleri hakkında İlçe Müdürü Sinan Güneş’ten bilgiler alan Başkan Türkmen, birimleri ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünün hizmet binasına taşınmasıyla vatandaşlara daha kaliteli, sağlıklı ve nitelikli bir ortamda hizmet sunulacağını belirten Başkan Türkmen, Nüfus Müdürlüklerinin vatandaş odaklı çalışan kurumlar olduğunu bu kapsamda yeni hizmet binasının tüm ihtiyaçları karşıladığını ifade etti.

İncelemeleri sırasında Başkan Türkmen’e Nüfus Vatandaşlık Müdürü Çağrı Avcı, Merkez Nüfus Müdürü Bedri Zeren, Bismil İlçe Nüfus Müdürü Sinan Güneş, Bismil İlçe Komutanı ismail Sert ve Ak-Parti Bismil İlçe Başkanı Veysel Yağmur eşlik etti.

Cihat Toprak

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: