Ajans News Haber

Başkan Beyoğlu’ndan Ramazan’da Gönül Seferberliği

Başkan Beyoğlu’ndan Ramazan’da Gönül Seferberliği
67 Okundu Okundu
13 Nisan 2021 - 10:22

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ayında gönül seferberliği başlattı. Her gün vatandaşları esnafları ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinleyecek olan Beyoğlu, ilk olarak 5 Nisan Mahallesi’ne çıkarma yaptı.


Beyoğlu,”Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın sorun taleplerini dinleyip ihtiyaç sahiplerine desteğimizi yerine getireceğiz .” ifadelerini kullanarak gönül buluşmalarıyla büyük bir dayanışmaya imza atmayı amaçladıklarını söyledi.
İhtiyaç Sahiplerine Yerinde Destek


Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, gelenek haline getirdiği vatandaş buluşmalarını ayında artırarak sürdürme kararı aldı. Mübarek boyunca her gün mahallelere çıkarma yaparak esnaflarla bir araya gelme ve vatandaşları evlerinde ziyaret edecek olan Beyoğlu, bu yolla hem sorun ve talepleri dinleyerek çözüm üretmeyi hem de ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı amaçlıyor.


Beyoğlu, 5 Nisan Mahallesi’ni ziyaretinde vatandaşların ayını tebrik ederek hastalıktan uzak, sağlık ve huzur dolu bir yaşam temennisinde bulundu. Vatandaşlardan pandemi tehlikesi nedeniyle maske, sosyal mesafe ve temizlik gibi konularda tedbirli olmalarını isteyen ,yılın her gününde bu buluşmaları yaptıklarını ancak ayının öneminin farklı olduğunu kaydetti.


“Gönüller Kazanıp Dua Almak İstiyoruz”
Beyoğlu,”Biz buna gönül seferberliği diyoruz. Çünkü amacımız vatandaşlarımızın ayağına giderek onların değerli olduklarını hissettirmek, varsa sorunlarına vakıf olup çözüm üretmektir. Vatandaşımızın gönlü derya gibidir, kendisine geleni ve değer vereni bağrına basar. İhtiyaç sahibi kardeşlerimize de sosyal belediyecilik ilkemiz gereği desteğimizi ifade edeceğiz. Rabbim bir mani vermediği sürece ayı boyunca ziyaretlerimizi yaparak vatandaşlarımızın gönlünü kazanarak inşallah hayır dualarını alacağız.” şeklinde konuştu.
Başkan ’nun 5 Nisan Mahallesi’ndeki ziyaretlerine mahalle muhtarı Mehmet Karahan da eşlik etti.

Cihat TOPRAK

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: