Ajans News Haber

Bağlar belediyesi’nden kar temizliği

Bağlar belediyesi’nden kar temizliği
96 Okundu Okundu
18 Şubat 2021 - 12:51

’da yeniden başlayan ve kısa sürede etkili olarak yaşamı olumsuz yönde etkileyen yağışına karşı ilçe merkezi ve kırsalda ulaşımın aksamaması geceden sahaya inerek temizleme çalışması gerçekleştirdi.

Önceden alınan önlemler sayesinde ilçe merkezinde ulaşımda aksama yaşanmazken, kırsalda da kapalı yol olmadığı ifade edildi.

ULAŞIMIN AKSAMASINA İZİN VERİLMEDİ

Belediyesi, bundan önceki dönemlerde olduğu bir kez daha aldığı tedbirlerle yağışında ulaşımın aksamasının önüne geçti. Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatı üzerine meteoroloji raporuna göre hareket eden ekipler, kar yağışıyla birlikte ilçe merkezi ve kırsalda saha çalışmalarına başladı.

İş makineleri ve küreme araçları kullanarak yolların kapanmasını önleyen ekipler, kırsal bölgelerde zaman zaman zor anlar yaşadı. Alınan önlemler ve yapılan çalışmalar nedeniyle Karacadağ bölgesinde ulaşımın aksamasına izin verilmedi.

ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDEREK TALİMATLAR VERDİ

Sahadaki çalışmaları gece boyunca takip ederek ekiplerden anlık bilgiler alan Başkan Hüseyin Beyoğlu, mahalle muhtarlarıyla da iletişim halinde olarak gelen talep ve bilgileri ekiplere ulaştırıp çalışma yapılması talimatlar verdi.

Belediyenin tüm imkanlarını seferber ettiklerini belirten Beyoğlu,”Vatandaşlarımız şunu bilsin ki biz onların hizmetkarıyız ve her koşulda yanlarındayız. Gerek merkezde gerekse kırsalda olmak üzere ilçemizin her karışında hizmet ediyoruz. Bu mücadelemiz ve gayretimiz yağış sona erene kadar devam edecektir” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: