Ajans News Haber

AK Parti genel merkez yerel yönetimlerden Bağlar’ın projelerine tam destek

AK Parti genel merkez yerel yönetimlerden Bağlar’ın projelerine tam destek
3 Okundu Okundu
15 Eylül 2021 - 15:16

Diyarbakır’ın İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, AK Parti Genel Merkez Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki başkanlığında Ankara’da yapılan Yerel Yönetimler İstişare Toplantısına katıldı.

Özhaseki’nin şimdiye kadar Bağlar’daki proje çalışmalara tam destek verdiğini belirten Başkan Beyoğlu, “Bize olan güvenini ve desteğini bir kez daha ortaya koydu. için güzel hizmetlere devam edeceğiz.” dedi.

Ak Parti Genel Merkez Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki , aralarında Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun da bulunduğu belediye başkanlarıyla istişare toplantısında bir araya gelerek yönetimlerin çalışma performanslarını projelerini ele aldı. Ankara’daki toplantıda Bağlar’ın gerçekleştirdiği hizmetler ve bundan sonra hayata geçirmeyi planladığı projeler de değerlendirildi. Toplantı hakkında değerlendirmelerde bulunan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, buluşmanın çok verimli geçtiğini dile getirerek yerel yönetimler ve belediyecilik deneyimi olan Özhaseki’nin Bağlar’a olan desteğini ve yapılan hizmetler nedeniyle güvenini yinelediğini kaydetti.

“Bağlarda’ki değişim yeni projelerle hayata geçecek”

Başkan Beyoğlu, “Bağlar’ımızda yaptığımız yapacağımız projeler hakkında istişarelerde bulunduk. Durmak yok, hizmete devam diyoruz. yönetimlerdeki başarılarıyla bize referans olan bakanımızın deneyimleri bizim için çok önemli. Bunları kendisinden duymak bizim için anlamlıdır. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ve bakanımızın desteğiyle Bağlar’ımız için önümüzdeki günlerde çok daha güzel ve ilçemizdeki değişimi taçlandıracak hizmetleri hayata geçireceğiz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: