Ajans News Haber

Yeniden Refah Partisi’nden Yeşilay’a Ziyaret

Yeniden Refah Partisi’nden Yeşilay’a Ziyaret
195 Okundu Okundu
05 Mart 2021 - 16:58


Yeniden refah partisi sosyal işler başkanı Mustafa Şenol beraberindeki heyetle Yeşilay şubesi yöneticileri uzmanlarını ziyaret bulundu, Yeşilay’ın çalışmaları hakkında bilgi aldı.


Yeşilay uzman psikolog Zümrüt t. hazır bulunduğu görüşmede Yeşilay çalışmaları projeleri hakkında Yeniden refah partisi heyetini bilgilendirdi.


Yeşilay’ın alkolle mücadele kurulan 93 yıllık bir cemiyet olduğunu söyleyen uzman psikolog Zümrüt T. geçen süre içerisinde bağımlılıklarla mücadele alanının genişlediğini sigara, madde, teknoloji ve kumar bağımlılıklarının da eklendiğini belirtti.
Yeniden refah partisi sosyal işler başkanı Mustafa Şenol Diyarbakır ki bağlılık oranı hakkında ve mevcut durumla ilgili bilgiler verdi. Dış güçlerin dünya üzerinde planlı bir şekilde Gençlere yaydığını ve bunun sonucu olarak gençlerde uyuşturucu kullanımının arttığını söyledi. Yeniden refah partisi Yeşilay Cemiyeti ile işbirliği için ‘de olacağını bu iş birliğinin ise önemli bir adım olacağını belirten Şenol, uyuşturucu ve bağımlılık yapan maddelerin her türlüsü ile yapılan her projede Yeşilay cemiyeti ile hareket edeceğini vurguladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: