Ajans News Haber

“Diyarbakır’daki huzur en büyük zenginliğimizdir”
30 Okundu Okundu
29 Temmuz 2022 - 12:58

Ak parti Diyarbakır il Başkanlığı aylık olağan basın toplantısı düzenledi.Aylık olağan basın toplantısına AK PARTİ MKYK Üyesi Mehmet Mehdi EKER’in Diyarbakır AK Parti milletvekili Oya ERONAT,Ebubekir BAL,AK Parti yönetimi ve basın mensupları katıldı.

AK Parti Diyarbakır il Başkanlığının basın metni;

Kıymetli Basın mensubu arkadaşlarımız AK Parti Diyarbakır il Başkanlığımızın aylık olağan basın buluşmasına hepiniz hoşgeldiniz.


Temmuz ayı içerisindeki teşkilat çalışmalarımızı ve Genel gündemi Değerlendireceğimiz bu buluşmamızın Diyarbakırımız için hayırlı olmasını diliyoruz.

AK Parti Diyarbakır il Başkanlığı olarak tüm yönetimlerimiz milletvekillerimiz ve MKYK üyelerimiz ile birlikte kıymetli bakanımız Sayın Mehmet Mehdi EKER’in liderliğinde tarihin en önemli seçimi olarak gördüğümüz 18 Haziran 2023 seçimlerine yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Seçime kalan 10 aylık kısa süreyi en iyi şekilde değerlendirmek için durmadan çalışıyoruz. Tüm teşkilatımız bir bütün halinde; Diyarbakır’ın her bir köşesinde var olmaya, sahada hemşehrilerimizle buluşmaya, onların sorunlarını ve taleplerini almaya ve bunları çözmeye yönelik çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu doğrultuda Temmuz ayı içerisinde mahalle mahalle 2023’e programımızı Başarılı bir şekilde tamamladık.

Bu kapsamda 17 ilçemizde, her ilçemizin 21 ayrı noktasında vatandaşlarımızla bir araya geldik. Böylece Temmuz ayı içerisinde Diyarbakırın 357 farklı noktasında Teşkilatlar olarak Vatandaşlarımızla bir araya geldik.


Seçime yönelik sandık çalışmalarımız kapsamında ise Temmuz ayı içerisinde; seçimde görev alacak sandık Görevlilerimizin eğitim çalışmalarına hız verdik. bu kapsamda Diyarbakır’daki 3700 sandıkta görevlendirmek üzere; her sandıkta görev alacak Bir asil bir yedek üye olmak üzere toplam 7400 kişilik partili arkadaşlarımızı seçtik ve bunların eğitim çalışmalarına başladık.

Öte yandan yaz dönemi İlçe Danışma Meclislerimizi bugün Bismil İlçemizle bitiriyoruz ve yarın da İl Danışma Meclisimizi icra edeceğiz. İnanıyoruz ki; bu teşkilat birlikteliğimiz İçerisinde yapacağımız çalışmalarımızın neticesinde, Ak Parti Diyarbakır’da çok güzel noktalara ulaşacaktır. Artık her tarafı huzur kokan Diyarbakırımızdaki Vatandaşlarımız, oluşan bu huzur ortamını koruyacak ve gözü gibi muhafaza edecektir.

Diyarbakır’daki huzur şu anda en büyük zenginliğimizdır. Bizler de Diyarbakır’ın daha da gelişmesi, güzelleşmesi için elimizden gelen tüm gayretle çalışmalarımıza var gücümüzle devam edeceğiz.


Basın buluşmamıza katılımlarınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür eder, gelecek ay yapacağınız çalışmalarda başarılar dilerim.

Haber: Cihat TOPRAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: