Ajans News Haber

AK Parti’nin gönül seferberliği Eğil ilçesi ile devam ediyor

AK Parti’nin gönül seferberliği Eğil ilçesi ile devam ediyor
8 Okundu Okundu
25 Eylül 2021 - 16:55


Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın tarafından başlatılan, 16 ilçe ile birlikte 17. ilçede buluşma programına Eğil ilçesi ile devam edildi.

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın’ın organizasyonuyla;Diyarbakır Milletveki Oya Eronat, 24. ve 26. Dönem Diyarbakır Milletvekili Mehmet Galip Ensarioğlu, , MKYK üyeleri Alaattin Parlak,Suna Kepoğlu Ataman ile Diyarbakır’da AK Parti’ye ait tüm İl Kademeleri, Belediye başkanları, 16 ilçenin ilçe başkanları,ilçe Kadın kolları başkanları, ilçe gençlik kolları başkanları ve partililerin bulunduğu büyük bir kalabalık grup Diyarbakır’ın Eğil ilçesine çıkarma yaparak merkez ve kırsalda vatandaşlarla bir araya geldi.


Başkan Aydın Eğil de yaptığı konuşmada ‘AK Parti sadece siyasi bir parti ve siyasi bir hareketten ibaret değildir.Bu aynı zamanda bir davanın adıdır.Bu davanın gayesi hakk’ın rızası ve halkın hizmetidir. Bizler AK Parti kadroları olarak her zaman hemşerilerimizle iç içe olduk, olmaya da devam edeceğiz. Her kapıyı çalıyor, gönül bağımızı daha da güçlendiriyoruz. Bugün de esnaflarımızı ziyaret ederek hoş sohbetleri eşliğinde misafirleri olduk. AK Parti teşkilatları olarak Milletvekilinden İl Başkanına, Belediye Başkanından Yürütme Kurulu Üyesine kadar tüm kademeleriyle hemşerilerimizle bir arada olmaya devam ediyoruz. Hemşerilerimizin dertleriyle dertlenmenin, sevinçleriyle mutlu olmanın gayreti içerisindeyiz. Bir yandan da Diyarbakır’ımızın sorunlarını takip edip, daha fazla neler yapabiliriz diyerek çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Biz hiçbir zaman günü kurtaran, dokunmadan, masa başında siyaset yapan bir parti olmadık.Bizlerin görevi Hemşerilerimizin, genel ve yereldeki sorunlarını tespit edip çözüm üretmek.’’ Dedi.
HİZMET SİYASETİNİ GÖNÜL SİYASETİ İLE TAÇLANDIRACAĞIZ
Başkan Aydın konuşmasının devamında”Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Diyarbakır’ımıza olan özel ilgisi ile şehrimizin her bir köşesinde çok büyük bir değişim gerçekleşiyor. Bizler de Teşkilatlar olarak Hükümetimizin ve Belediyelerimizin yapmakta olduğu Hizmet siyasetini Gönül siyaseti ile taçlandırma gayretindeyiz. Bu gayretimizi sürdürerek 2023 seçimlerine kadar bu şehirde her bir sokağa gideceğiz ve her bir yüreğe dokunacağız. gerçekleştirdiğimiz programların hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, programlara katılan Milletvekillerimize,MKYK Üyelerimize, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyelerimize, İlçe Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Kadın ve Gençlik Kolları temsilcilerimize ve tüm teşkilat kademesinden arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
Teşkilat yöneticileri, milletvekilleri ve belediye başkanları ilçede 21 ayrı gruba ayrılarak Eğil ‘in merkez ve köylerini içeren 21 ayrı yerine aynı anda eş zamanlı olarak dağılarak sorun ve talepleri birebir dinledi. Renkli görüntülere sahne olan Eğil buluşmasında partililer vatandaşların ilgisiyle karşılaştı.Vatandaşların buluşmalarda belirttiği bütün sorun ve sıkıntılar ile beklentiler ilgili yerlere bildirilmek ve çözüm yolları aranmak üzere notlar halinde alındı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: