Ajans News Haber

AK Parti’den tarım işçilerini ziyarette birlik ve beraberlik mesajı

AK Parti’den tarım işçilerini ziyarette birlik ve beraberlik mesajı
7 Okundu Okundu
02 Ağustos 2021 - 14:14

AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir, Diyarbakır Adıyaman’dan Sakarya’nın Akyazı ilçesine çalışmak giden tarım işçilerini Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem ile birlikte ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi.


Diyarbakır Adıyaman’dan çalışmak Sakarya’ya giden tarım işçilerine anlamlı destek geldi. AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir, beraberinde AK Partili Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem ile birlikte fındık toplamak kilometrelerce uzaktan gelen işçileri çalıştıkları tarlalarda ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinlerken, son günlerde yaratılmak istenen karışıklıklara karşı da birlik ve beraberlik mesajları verildi.
Amaçlarının çalışmak kilometrelerce yol kat eden emekçilere destek olmak olduğunu anlatan Demir, işçilere her konuda destek olma sözü veren iki başkana da teşekkür etti. Başkan Demir, “AK Parti Sakarya Akyazı Belediye Başkanımız Bilal Soykan, ilçe başkanımız Mesut Ekrem ile aralarında ’ımızdan giden hemşerilerimizin de bulunduğu fındık toplama işçilerimizi ziyaret ettik. Çok verimli bir buluşma oldu. Taleplerinin ivedilikle yerine getireceğimize dair söz verdik. Her iki başkanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.
“Kardeşçe yaşamaya devam edeceğiz”


Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ise bu güzel vatan toprağında bir, beraber kardeş olmaya devam edeceklerini kaydetti. Başkan Soykan, “Kardeşlik coğrafyası ilçemize Diyarbakır ve Adıyaman illerinden fındık toplamak için gelen mevsimlik tarım işçilerimiz ile bir araya gelerek sorunları ve ihtiyaçlarını dinledik, Bu topraklarda bir, beraber ve kardeş olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: