Ajans News Haber

Poliklinik Sayısını Artırdı
185 Okundu
28 Şubat 2024 - 9:57

2018 yılından beri Diyarbakır’da hizmet veren, ağız ve diş sağlığının korunmasına yönelik önemli çalışmalara imza atan Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, poliklinik sayısını artırdı.

Diyarbakır ve Bölge illerinden gelen hastalara hizmet sunan, Diyarbakır’ın ilk tam teşekküllü Diş Hastanesinde, son teknolojik cihazlarla donatılan diş ünitelerinde, ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm tedaviler gerçekleştiriliyor.

Medikal altyapısı ile uluslararası standartlara uygun bir şekilde hizmet veren ve Ağız ve diş sağlığı açısından bölgenin öncü sağlık merkezi olma vizyonu doğrultusunda çalışma sergileyen Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, kaliteli ve yüksek standartta hizmet vermeyi ve hasta memnuniyetini hedefliyor.

Vatandaşlardan gelen yoğun talebi karşılamak amacıyla poliklinik sayısını artıran Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi yeni açılan poliklinikleri ile hizmet sunumuna başladı.

Hizmet kalitesini artırarak vatandaşlarımıza muayene ve tedavi hizmeti sunmak amacıyla, hastane ana binasında atıl bulunan alanların tadilatı yapılarak oluşturulan muayene odalarında 8 diş üniti hizmet vermeye başladı. Diş sağlığı alanında tüm hizmetlerin sunulduğu hastanede hizmete başlayan muayene odalarında; 65 Yaş Üstü Hasta Polikliniği, Engelli Hasta Polikliniği, Çocuk Polikliniği, Cerrahi Tedavi Polikliniği ve Genel Tedavi Polikliniği hizmet vermeye başladı.

Haber: Cihat TOPRAK

ajansnews

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.