Ajans News Haber

Cihat TOPRAK: Oldu Bitti’ye Getirmeyin !

Cihat TOPRAK: Oldu Bitti’ye Getirmeyin !
¨Cihat TOPRAKTÜM YAZILARI
338 Okundu Okundu
17 Şubat 2021 - 15:20

Ak Parti’nin açısından çok isabetli bir karar alıp, sabık il başkanı Serdar Budak’ı görevden alması çok yerinde,hatta geçikmiş bir karar oldu. Gönlü, Ak Parti Diyarbakır yanan yığınlar bu karara çok sevindiler. Ancak bu defa atanacak ismin tespiti konusunda profesyonelliğe hakkaniyete sığmayan bir başka sakat sürecin işlediğini görüyoruz.

Elli küsür civarında adayın müracaatı kabul edilmiş, göstermelik bir temayül yoklaması yapılmış ancak adaylarla en azından beş dakikalık bir mülakat yapma gereği duyulmamıştır. Bu nasıl bir usul hatasıdır? Bu adayları beşer dakika dinlemeden en doğru, en donanımlı en fazla liyakat sahibi aday kimdir nereden bileceksiniz?


NE OLUR OLDU BİTTİYE GETİRMEYİN!


gibi, Türkiye’nin en sancılı bir şehrinde, Ak Partimizin geleceğini inşa edecek en doğru adayın bulunması; esasında, Türkiye hayati öneme sahiptir. Asla aceleye getirilmemeli, en doğru aday bulunana kadar, süreç ince elenmeli sık dokunulmalıdır.

Gerekirse 15-20 gün beklenmelidir. Sayın Ejder Açıkkapı, Sayın Abdullah Ağralı tabi Sayın Erkan Kandemir sizlere sesleniyoruz! Unutmayın! En son yapılan 24 Haziran genel seçimlerinde Ak Parti’nin aldığı oy %21 idi. Bizlere diğer siyasi partilere karşı bu utancı ve bu hezimeti yaşatan gibi ehil olmayan kişilere Diyarbakır’ı emanet ederseniz, vazifenizi tam yapmamış, emanete sahip çıkmamış, Sn. Cumhurbaşkanımızın söylemlerine gölge düşürmüş olursunuz.

Tekrar söylüyoruz: Diyarbakır’ın geleceğini (oldu bitti’ye) getirmeyin.

Cihat TOPRAK

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: