Ajans News Haber

Abdülkadir Aslanoğlu: FERASETSİZ VALİ -2

Abdülkadir Aslanoğlu: FERASETSİZ VALİ -2
Abdülkadir ARSLANOĞLUTÜM YAZILARI
74 Okundu Okundu
17 Kasım 2021 - 17:34


Öyle cami kapılarında çay çorba dağıtmakla iyi vali olunmuyor Münir bey. Bir yandan kalp kırmakta sınır tanımayacaksınız, bir yandan koskoca Diyarbakır Belediyesini ehil olmayan bürokratlara teslim edeceksiniz, bir yandan dürüst insanlara hırsız, vatanperver insanlara bölücü muamelesi yapacaksınız, bir yandan da beytülmâle sahip çıkmayacaksınız.


Evet, açık açık ifade ediyorum ki siz asla Diyarbakır gibi bir yere Vali, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine Başkan Vekili falan olamazsınız! Bir çok hata yapıyorsunuz. Siz benim umurumda değilsiniz, ancak ortada yanlış politikalarınız yüzünden mağdur olmuş iki milyonluk bir şehir ve sizin yaptığınız hataların ağır faturalarının Sayın Cumhurbaşkanımıza çıkması gibi bir realite var.

Şurada 2023 seçimlerine bir şey kalmadı. Korkarım ki o seçimlerde sizin beceriksizliğiniz yüzünden Ak Parti Diyarbakır’da büyük bir hezimet yaşayacak.

İÇİŞLERİ BAKANIMIZA SESLENİYORUM!
Sayın Bakanım, şimdiye kadar hem ekranlarda hem meydanlarda onlarca, belki yüzlerce defa “ben bu milletin hizmetkârıyım” dediniz. Eğer bu ifadenizde samimi iseniz, o zaman şimdi “hizmetkârıyım” dediğiniz bu milletin bir ferdi olan Abdülkadir Aslanoğlu kardeşiniz size bir tavsiyede bulunuyor! Biz Münir Karaloğlu isinli validen hiç memnun değiliz! Lütfen bir an önce bu zatı Diyarbakır valiliği vasifesinden azledin. Ama sakın ha bir başka vilayete vali olarak göndermeyin. Böyle bir hata yapıp bir başka vilayetin de başını yakmayın. Bu zâtın gideceği yer, merkez valiliğinden başka bir yer olmasın!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: