Ajans News Haber

NEREYE GÖTÜRÜLÜYORUZ ?
76 Okundu
13 Haziran 2024 - 15:17

Asya, Avrupa ve Afrika’nın tam ortasında bulunacaksın,
üç tarafın denizlerle çevrili olacak, Dünyanın en bereketli topraklarında yaşayacaksın, ama gel gör ki Dünyanın en borçlu ülkelerinden biri olacak en yüksek Enflâsyon’una sahip olacaksın ! Dünyanın en beceriksiz Hükümeti bile, böyle bir yıkıma sebep olamazdı.

Yerli tohum yasaklandı, Tarım ve Hayvancılık bitme noktasına geldi. Köyler boşaltıldı, sınırlar açıldı mülteciler şehirleri tıklım tıklım doldurdu. Devlet fabrikalarının büyük bir kısmı satıldı, Devlet arazileri yabancılara satılıyor. Hatay başta olmak üzere pek çok yerde Rezerv Alan adı altında KHK’larla vatandaşların tapulu arazileri ellerinden alınıyor.
Faiz %55, Merkez Bankası kasası eksi 60 milyar Dolar açıkta, iç ve dış borç ise 500 milyar doların üzerine çıkmış bulunuyor.

Bu gaflet uykusundan derhal uyanmamız gerekiyor.
Bu durum beceriksizlik değil, tam anlamıyla bir teslimiyettir.
İktidar ve Muhalefet bir olmuş Küresel İttifakın tüm emirlerini yerine getiriyorlar. Ülkemizi Küresel İttifaka teslim ediyorlar. Askeri, Siyasi ve İktisadi tüm programları aynı. Hepsi AB’ci, hepsi Küreselci, hepsi Faizci…

Türkiye’nin kurtuluşu yerli ve milli politikalarda yatmaktadır.
Yerli yasa, yerli üretim, yerli tohum ve tam bağımsızlık…
Bunun ülkemizdeki tek temsilcisi Büyük Parti’dir. Büyük Partimiz yapılanı da, müsebbiplerini de yakından takip etmektedir. Aziz Milletimizin teveccühü ile partimiz mutlaka iktidar olacak ve olan bitenin hesabını Millet adına hukuk önünde mutlaka soracaktır…

BÜYÜK PARTİ GENEL BAŞKANLIĞI

ajansnews

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.