Ajans News Haber

Sünnet faciası: 4 yaşındaki çocuğun cinsel organı kesildi!
48 Okundu Okundu
23 Mayıs 2022 - 12:59

Kahramanmaraş’ta yaşayan aile, geçen yıl eylül ayında iki oğlunu sünnet ettirmek istedi.

Eve bir ‘sünnetçi’ çağrıldı. İddiaya göre uzman olmayan sünnetçi tarafından yapıldığı öne sürülen işlem sırasında 4 yaşındaki A. E. K.’nin cinsel organı kesildi.

Kanlar içinde kalan çocuk, yakınları tarafından Kahramanmaraş’ta hastaneye götürüldü.

Küçük çocuk, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne sevk edildi. Burada cinsel organı kesilen çocuk için gerekli incelemeler yapılırken dudak iç duvarından bir doku alınarak bölgeye nakledilmesi kararlaştırıldı.

Yapılan zorlu operasyonda dudak iç duvarından alınan doku bölgeye nakledildi. Operasyonu yapan hekimlerden Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Bölümünden Doç. Dr. Süleyman Çelebi ve Çocuk Cerrahisi Uzmanı Dr. Özgür Kuzdan, sünnet işleminin cerrahi bir operasyon olduğuna dikkat çekerek uzman kişiler tarafından yapılması gerektiğini belirtti.

“DUDAK İÇ DUVARINDAN BİR DOKU ALARAK PENİSİ OLUŞTURDUK”

Penisinin duvarından tama yakın kısmının kesilmiş olduğunu ve cinsel organın zarar gördüğünü söyleyen Çelebi, “Birisinin tavsiyesiyle bir sünnetçiye ulaşılıyor, eve sünnetçi geliyor.  Sadece sünnet değil penis de kesildiği için orada üniversitelerde çeşitli ameliyatlara giriyor. Penis gövdesinden zarar gördüğü içinde ağız mukozasından dudak iç duvarından bir doku alarak penisin etli dokusu oluşturduk. Normal bir penis dokusu elde ettik. İşeme kanalını da düzelttik” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

%d blogcu bunu beğendi: